Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

E-mail Marketing kurs


Bezpłatny E-book

Newsletter Marketing

…czyli inna twarz E-mail marketingu

email marketing w praktyceBardzo często spotykam się z nieudolnymi próbami wykorzystania tego potężnego narzędzia, które powodują skutek odwroty od zamierzonego. Zamiast budować dobre relacje z klientami, psują je i są źródłem czarnego PR’u. Dla własnych potrzeb stworzyłem zestawienie podstawowych zasad jakie powinny zostać spełnione aby newsletter mógł prawidłowo spełniać swoje zadanie i trwale wpisać się w strategie marketingu internetowego firmy. I właśnie z tego zestawienia stworzyłem tego E-booka, który postanowiłem udostępnić bezpłatnie, bez żadnych ograniczeń do powielania, drukowania i dzielenia się z innymi. Informacje zawarte w niniejszym E-booku są moim prywatnym zbiorem pomysłów i zasad, zbieranych z różnych źródeł, zarówno doświadczeń jak i różnego rodzaju publikacji na ten temat.

E-book jest esencją tematu, który jest niezwykle rozbudowany i można już uznać go za całą naukę. Starałem się używać haseł i pisać jak najkrócej aby materiał mógł zostać przeczytany w przysłowiowe 5 minut.

Przyjemnej lektury 🙂

 

Pobierz Darmowy E-book
Darmowy kurs Newsletter marketing w praktyce

 

9 Comments

Add yours
  1. 9
    Seoit

    Bardzo fajny i praktyczny ebook! Dzięki za to! Ze swojej strony bym bardziej uwypuklił fakt, że Newsletter się sam nie napisze, ani treści, które w nim się mogą pojawić. Dlatego w wielu przypadkach dobrze jest zadbać o prowadzenie bloga firmowego – to zawsze pretekst do wysłania newslettera. Dodatkowo zawsze można rozwinięcia tego co jest w newsletterze linkować do konkretnych wpisów blogowych. A co najważniejsze, to rozwijanie treści blogowej samo w sobie pomaga w zdobywaniu osób do newslettera, a bez czytelników newsletter mija się z celem. Pozdrawiam.

+ Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.