Analityka internetowa z wykorzystaniem Google Analytics 4 – bezpłatny kurs

Leave a Reply

Comment as a guest.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Ciekawa inicjatywa. Pomimo, że pracuję na co dzień z narzędziami GA i GTM, to uważam, że zawsze warto wpaść wymienić wiedzę 😉
  Dzięki za info,

 2. Witam, Dziękuję za wartościowe materiały, niestety nie otrzymałem lekcji 8 i 9 czy będą dostępne ?

 3. Przemek, wielkie dzięki za tony cennego materiału. Jestem po ostatnim odcinku, to był dobrze wykorzystany czas.

 4. Dzięki za kurs, który uporządkował moje spojrzenie na GA. Ostatni odcinek to było coś , co stanowiło clou całego kursu.

 5. Super kurs. Oglądam ostatni odcinek. Chyba pierwszy tak kompleksowo traktujący o GA4. Podoba mi się szczególnie realne podejście biznesowe do opisywanych tematów.

  Pozdrawiam

 6. Bardzo fajny zbiór konkretnych informacji, które będą przydatne podczas analizy danych. Jest to też fajne kompendium wiedzy na temat nowej wersji GA 🙂

 7. Świetny kurs, dużo analitycznego mięcha i konkretnych, praktycznych wskazówek z niemałą dawką humoru 🙂 Polecam każdemu, kto chce zagłębić się w świat analityki oraz GA4.

 8. Świetny kurs dla osób, które chcą wejść w świat analityki. Wszystko jasno i konkretnie przedstawione. Polecam 🙂

 9. Analityka internetowa w najlepszym wydaniu. Wiedza przekazana w ciekawy i przyjazny sposób. Warto się zagłębić 🙂

 10. Hej,

  Nie ma co ukrywać, udostępniłeś nowym osobom świetny materiał do rozpoczęcia działań w marketingu internetowym oraz pomogłeś uporządkować wiedzę dla “starych wyjadaczy”. A oprócz tego fajna filozofia “jak myśleć”! 🙂

  Ciekawe, jaki jeszcze inny kurs przeprowadzisz 🙂

 11. To jeden z najlepszych kursow dot. analityki internetowej, w jakim mialem okazje brac udzial. Od ogolu do szczegolu, w sposob ustrukturyzowany. Kurs nie tylko uczy, jak skonfigurowac narzedzie, ale tez pozwala zrozumiec co te dane reprezentuja. 5/5 gwiazdek!

 12. Ufff, no i po kursie! Trochę mi to zajęło, ale zdecydowanie warto. Szczególnie teraz, po ogłoszeniu prze Googla planów zaorania Universal Analytics w przyszłym roku, nie mamy wyboru. Trzeba ogarniać GA4.
  W kursie mamy zarówno instruktaż jak używać GA4, jak i fajne przypomnienie istoty analityki w biznesie.
  Polecam w 100% z punktu widzenia marketingowca co wierzy w dane, a nie swoje “widzimisie”.

  PS. Czy zostały jeszcze świąteczne prezenty? Święta tuż, tuż 😉

 13. Świetny kurs. Doskonałe wprowadzenie do GA4. Są podstawy, ale też wiedza dla nieco bardziej zaawansowanych. Zapisałem kilkanaście stron notatek na przyszłość. Polecam! 🙂

 14. Witaj Przemku,
  chciałem Ci PODZIĘKOWAĆ za kurs który stworzyłeś i udostępniłeś. Kurs jest świetny, z mojej perspektywy sprzedawcy oraz twórcy różnych biznesów otworzył mi on bardzo oczy i poszerzył perspektywę. To co najbardziej mi się podobało – Świetnie połączyłeś kurs o analityce z wyedukowaniem zainteresowanych osób jaki ona ma wpływ na każde przedsiębiorstwo i co jest tak naprawdę ważne w biznesie. Widać że nie jesteś tylko teoretykiem😊. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

 15. Cześć! Czy będzie można uzyskać jakieś potwierdzeni przejścia kursu/ certyfikat? 🙂

 16. Przegenialny materiał, wyjaśniony jasno, logicznie, z humorem, poparty realnymi przykładami. Szczerze polecam!

 17. Jestem po pierwszej lekcji z Twojego kursu 😉 Już wcześniej się do niego zapisałem, ale najpierw kurs z Akademii Jutra trzeba było ogarnąć.
  ps: świetne buty… 😀

 18. Świetnie zorganizowany kurs i super inicjatywa 🙂 Bardzo przydatna wiedza. Dzięki za poświęcony czas i zebranie informacji dotyczących GA4 w tak przystępny sposób.

 19. Materiał, realizacja – sztos.
  Materiał same konkrety, bez zbędnej gadki.
  Dzięki wielkie!
  Czy będą jakieś kontynuację związane z GA4?

Sliding Sidebar