Google Tag Manager – Darmowy poradnik od A do Z wersja 2.0

Leave a Reply

Comment as a guest.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Pierwszą wersję przeczytałem – świetne kompendium wiedzy. Czas zabrać się za wersję 2.0 – dzięki za wartościowy poradni!

 2. Dzięki, właśnie takiej pozycji mi brakowało. Wszędzie piszą o GTM tak zdawkowo, że nie ma jak się do tematu zabrać “na szybko”, a nie miałem czasu drążyć. Teraz wygląda na to, ze 50% rzeczy, które chcę zrobić mam na tacy, a po ogarnięciu podstaw, resztę wdroży się bez kłopotu z pomocą Google 😉 Super robota.

 3. Wielkie dzięki. GTM przyznaję to dla mnie nadal czarna magia i jakoś brak motywacji, żeby było inaczej 🙂 Może teraz się uda.

 4. Po pierwszym poradniku przekonałem się do GTM. Jak dla mnie najlepsza publikacja w pl o GTM. Ta pewnie będzie podobnie.

 5. Dziękuję za aktualizację i udostępnienie poradnika.
  Może to bierze się z mojej niewiedzy, ale trudniej mi znaleźć informacje o “data layer”, które w poprzedniej wersji były w jednym rozdziale. Również język jest dla mnie trochę bardziej skomplikowany niż poprzednio, bo czasem np. gubię podmiot w zdaniu, jak na przykład: “Jedno z najpopularniejszych makr, od razu utworzonym na koncie GTM, zmienna zwraca jego wartość w momencie załadowania do Warstwy Danych.”

  1. Czołem, W kwestii Data Layer to nie zmieniałem zawartości (jedynie odświeżyłem) i wszystko jest w rozdziale “Warstwa Danych – co to jest i do czego się ją stosuje?” . Generalnie to całość nie zmieniła bardzo, w kwestii kompozycji. Jedynie dodałem trochę treści i odświeżyłem wszystko 😉 Ale ogólnie bardzo dziękuje za uwagi. Zwrócę jeszcze raz uwagę na język, choć wydawało mi się, że jest lepiej 😉 Ale błędów nigdy pewnie, zupełnie nie uniknę .

 6. Bardzo fajna stronka. Ciekawie jest przeczytać. Jest tu dużo ważnych informacji do przyswojenia.

 7. Bardzo ciekawy poradnik. Sporo interesujących informacji. Ślę podziękowania za udostępnienie 😉

 8. Bardzo rzetelny poradnik dotyczący Google Tag Managera. Jeden z lepszych, jeśli chodzi o merytorykę. Dzięki jego funkcjonalności można skutecznie usprawnić korzystanie z zasobów przeznaczonych na reklamę w internecie poprzez tagi.

 9. Ściągnęłam 🙂 – tylko czy ja będę miała pojecie o czym Ty do mnie piszesz ? 🙂 to dla mnie totalna nowość i na pewno będę czytać z otwartą gębą i wypiekami na twarzy 🙂

 10. Dzięki za udostępnienie. Trochę tego jest. Przyda się. Chętnie przeczytam w wolnym czasie.

 11. Niestety znowu nie da się pobrać pliku…jesli można, to bardzo proszę o ponowne udostępnienie 🙂

 12. Siemanko Link nie działa czy przestałeś już udostępniać ten poradnik?

 13. Czy jest jeszcze możliwość pobrania poradnika? W tej chwili link do wersji 2.0 prowadzi do strony z aktualnymi kursami

Sliding Sidebar