Kampanie rozszerzone (enhanced campaigns) w Google AdWords

Leave a Reply

Comment as a guest.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Zmiany, które nastąpią są niesamowite. Dają ogromną ilość opcji do wykorzystania w celu zwiększenia efektów kampanii. Zaczynam testowanie.

  Pozostaje pytanie jak dokonać migracji konta? Nie widzę takiej opcji. Jedyne co udało mi się doczytać to, że przy kampanii, która może być zmigrowana pojawi ie taka opcja. Przy żadnej kampanii, która prowadzę nie widzę takiej opcji. Wszystkie kampanie są hybrydowe (kierowane na wszystkie urządzenia).

  1. Cześć Paweł,

   Konta będą stopniowo updatowane. To znaczy, że w ciągu pewnie max. 2 tygodni zobaczysz opcję w każdej kampanii, że można ją zmigrować. Przy dobrych wiatrach będziesz to mógł zobaczyć w przyszłym tygodniu 🙂

   1. Szybka odpowiedź. Dzięki za info. Będę czekał z niecierpliwością na uaktualnienie konta. Niektóre zmiany są wręcz nieodzowne, aby AdWords był konkurencyjny w odniesieniu do innych sieci reklamowych.

 2. W moich kampaniach ta opcja pojawia się dzisiaj, kwestia czasu, kiedy będzie dostępna dla wszystkich.

 3. U mnie na koncie również dzisiaj pojawiła się ta opcja. Zaczynam testować 😉

 4. Świetny wpis. Więcej informacji niż w materiałach Adwords 😉 Najbardziej podoba mi się funkcjonalność Harmonogramu Sitelinków. Pozdrawiam

 5. Szczerze, jestem nieco zmęczony uporczywym wciskaniem mi rozwiązań na urządzenia mobilne. Z pewnością jest wiele usług i produktów, które w ten sposób można skutecznie reklamować i dodatkowe opcje dla smartfonów i tabletów w tym pomogą. Tyle, że mając za konwersję pobranie pliku .exe dla serwerowego systemu windows, muszę te wszystkie udogodnienia wyłączać, ponieważ kampanie mobilne są dla mnie kompletnie nieskuteczne. Śledzenie, czy nie zostały włączone kolejne funkcje mające poprawić sprzedaż np fmcg a które rozwalają mi skuteczność kampanii robi się nieco uciążliwe.

Sliding Sidebar