SEMcamp 14 już 6 grudnia – Agenda i zapisy


Kolejny SEMcamp przed nami. Trochę czasu minęło, ale wreszcie udało się. Tym razem SEMcamp odbędzie się 6 grudnia, jak zwykle na uczelni Lazarskiego w Warszawie. (rejestracja)

Tym razem będzie, aż 8 prezentacji więc zapowiada się ciekawie 🙂

O czym tym razem na SEMcampie 14?

1. Jak optymalizować witrynę dla konwersji? – Mariusz Gąsiewski

Jak podejść do optymalizacji witryny dla konwersji? Ponad 30 przykładów optymalizacji różnych elementów na stronie dla uzyskiwania optymalnych rezultatów jeżeli chodzi o konwersje.

2. Segmentacja 2.0 czyli najważniejsza funkcjonalność Google Analytics. – Przemek Modrzewski

Jak wykorzystać nowe i stare możliwości segmentacji w GA, aby osiagnąć lepsze rezultaty marketingowe.

3. Keep calm and be relevant – Joanna Czekaj

Wpływ dopasowania reklam do zapytań i kontekstu w jakim znajdują się użytkownicy na motywacje zakupowe. Case kampanii operatora usług telekomunikacyjnych Netia.

4. Google 2013 – za i przeciw – Marcin Duraj

Na co trzeba uważać i jakie nas mogą spotkać konsekwencje w kontekście obecnego pozycjonowania? Czy pozycjonowanie ma jeszcze sens? Na co uważać, aby czyszczenie i usuwaniu działań ręcznych nie zajmowało więcej czasu niż realne pozycjonowanie?

5. Skrypty w AdWords – zbędna zabawka czy ukryte możliwości – Mateusz Godala

Skrypty są ciekawą, choć jeszcze mało popularną funkcjonalnością Adwords. Na prelekcji przykrzymy się mechanice ich działania, dowiemy jakie są najciekawsze funkcje. Oraz przyjrzymy kilku zastosowaniom.

6. Zmierzmy się z Universal Analytics – Piotr Rudnicki

Znane i nieznane fakty na temat nowego podejścia do analityki internetowej. Praktyczne zastosowanie Universal Analytics, przykłady wykorzystania kluczowych raportów i obecne bariery z którymi trzeba będzie się zmierzyć.

7. Kampanie z reklamami w formie listy produktów – search revisited – Piotr Kowalski

Tworzenie i optymalizacja kampanii z reklamami w formie listy produktów (Product Listings Ads).Jakich wyników możemy oczekiwać? Kiedy pojawiają się reklamy?

8. Bądź Panem swojego profilu linków – Karol Dziedzic

Mając na uwadze ostatnie fale powiadomień o nienaturalnych linkach zmiana podejścia z okresowego monitorowania profilu linków na stały nadzór jest wręcz konieczna! Jak można zautomatyzować i skalować ten proces? Jak monitorować poczynania konkurencji? O tym szerzej w prezentacji.

A na koniec – After Party 🙂

Rejestracja i więcej szczegółów na stronie SEMcamp.com.pl

ZAPRASZAMY 🙂

5 Comments

Add yours

+ Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.