Remarketing w wyszukiwarce Google (RLSA) – strategia wykorzystania

Leave a Reply

Comment as a guest.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Warto przeczytać. Super przedstawiona koncepcja remarketingu w serchu.

 2. Bardzo fajny post – świetnie napisany i z ciekawymi propozycjami do przetestowania 🙂

  Wcześniej wydawało mi się, że remarketing bardziej nadaje się do displaya a tu okazuje się, że strasznie nie doceniłem pod tym względem sercha.

  dzięki 😉

 3. Jakiś czas temu słyszało się, że będzie możliwość skorzystania z RLSA w oparciu o remarketing analyticsowy. Czy wiadomo kiedy to w końcu będzie możliwe?

 4. Kiedy tworzę listę remarketingową poprzez Analytics, to w AdWords w kolumnie Rozmiar listy (Wyszukiwarka Google) mam Niedostępna – tylko sieć reklamowa. Czy to dlatego, że lista jest z Analytics, czy mam szukać innego powodu?

 5. Wspaniale, bardzo dobrze opisana przykładowa strategia. Twoje wpisy są na wagę złota 😀

 6. Myślę, że warto dostosować się do zawartej wiedzy. Dzięki temu nasza kampania trafi tam gdzie trzeba.

 7. Bardzo konkretny wpis i fajnie przedstawione kolejne kroki działań. Dla mnie najciekawszy jest krok 5 – czyli poniekąd odwrócenie “dobrych praktyk” AdWords – gdzie możemy przez mało sprzedażowe frazy wiele ugrać, tyle, że ciężar skuteczności spoczywa na naszej liście remarketingowej. Ciekawe ile osób zacznie teraz czyścić ciastka i sprawdzać, czy ta konkurencja tak “bezsensownie” frazy podobierała 😉

 8. Post bardzo przydatny, w końcu coś mi się rozjaśniło i będzie trzeba zacząć walczyć o ludzi, którzy bezpowrotnie tracą ślad mojej strony z braku jakiegoś faktora przyciagającego przy ponownej wizycie, pozdrawiam.

 9. A ja mam pytanie: “Możemy zatem wykorzystywać listy remarketingowe, które zbierają ciastka odwiedzające naszą stronę przy okazji kampanii AdWords w wyszukiwarce oraz GDN. ” czy to oznacza że możemy kierować remarketingowe reklamy w wyszukiwarce tylko do osób które dotarły do nasz wcześniej dzięki adwords czy również do tych co dotarły z innych źródeł? To działa inaczej niż standardowy remarketing który dociera do ludzi w sieci reklamowej którzy byli na naszej stronie wcześniej bez względu na źródło ruchu.

 10. Bardzo ciekawy wpis. Remarketing jest na prawdę czymś cudownym. W sumie do mnie nawet trafia. Jak mi “przypomina” o zakupie gdy już w portfelu nie wieje wiatr 😉

Sliding Sidebar