Nowa wersja Google Adwords Editor

Leave a Reply

Comment as a guest.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Rady jakich mogę udzielić po konsultacji z Helpdeskiem:

  Oto dwie porady jakie uzyskałem w miłym mailu:

  – Zmienić rozdzielczość ekranu. Jeśli rozdzielczość ustawiona jest jako 1024 na 768 pikseli lub niższa, proszę spróbować wyższej rozdzielczości, na przykład 1600 na 1200, 1600 na 900, 1280 na 1024, albo też 1152 na 864 pikseli. Przy korzystaniu z laptopa o niższej maksymalnej rozdzielczości pomocne okazać się może podłączenie zewnętrznego monitora obsługującego takie rozdzielczości.

  – Ukryć drzewko konta. Możecie Państwo ukryć widok hierarchicznego układu konta w momencie, gdy go Państwo nie potrzebujecie, poprzez dwukrotne kliknięcie belki dzielącej widok drzewa od widoku danych. Aby ponownie włączyć widok drzewa należy dwukrotnie kliknąć na boczny koniec widoku danych. Można także kliknąć i przeciągnąć belkę przedzielającą obydwa widoki, by uczynić widok drzewa szerszym lub węższym.

  Problem polega na tym, że pracuje na rozdzielczości najwyższej dla mojego laptopa czyli 1024x768px a przy zamknięciu drzewka i tak nie widać ostatniej zakładki “kampanie”, ale jakoś sobie radzę.

  Czekam zatem cierpliwie na jakieś rozwiązanie, pozwoli korzystać normalnie z edytora przy każdej rozdzielczości.

 2. Właśnie z wyżej opisanej wady nie lubiłem tego edytora. Ponadto kilka razy mi się zawiesił. Wolę jednak zarządzać bezpośrednio z MCK on-line. Choć wiem że dużo ludzi sobie go chwali.

Sliding Sidebar