Mała firma w sieci – nowa publikcja

Leave a Reply

Comment as a guest.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Hm, spis treści wygląda bardzo sensownie. Wierzę, że i cała książka też taka jest 🙂 Wiele osób decyduje się na stworzenie małej firmy w sieci w ostatnich latach, więc myślę, że taka publikacja to strzał w dziesiątkę. Sam się zastanawiam 🙂

  2. Na pewno warto skorzystać z tej książki, zawsze dodatkowa wiedza przyda się w rozwijaniu siebie jako przedsiębiorcy i oczywiście firmy.
    Pozdrawiam

  3. Przemek świetna książka. Bardzo dużo wartościowych informacji. Właśnie testuje Google Apps. Trochę się spóźniłem ob W. G. “Od 6 grudnia 2012 r. Google nie będzie już oferować nowych kont w bezpłatnej wersji Google Apps. Jeśli Twoja rejestracja w wersji bezpłatnej odbyła się przed 6 grudnia 2012 r., możesz nadal jej używać za darmo.” Pozdrawiam 😉

    1. Dziękuję 🙂 Tak tak. Mały psikus zrobiło Google i zlikwidowało darmową wersję. Tylko szkoły jeszcze mogą skorzystać z wersji bezpłatnej. Nawet jak nie ma wersji zupełnie bezpłatnej to i tak usługa jest relatywnie bardzo tania w stosunku do swojej funkcjonalności i bezpieczeństwa.

  4. Mam i przeczytałem. Internet to rzeczywiście jest przyszłość. Patrząc np. na rynek informacji lokalnych to już widać, że portale lokalne mają coraz większy udział w reklamie w stosunku do gazet drukowanych (które jednak ciągle prowadzą).

Sliding Sidebar