Konwersje w raportach ścieżek wielokanałowych vs. konwersje w innych raportach

Leave a Reply

Comment as a guest.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Witaj Przemku. Jak zwykle bardzo interesujący artykuł. Przeczytany pomimo meczu i piątkowego wieczoru 🙂 Pozdrawiam Serdecznie

  2. Dopiero dzisiaj dotarłem do wpisu i całe szczęście, że tak się stało. Artykuł porusza bardzo ciekawy temat i dostarczył mi wielu interesujących wiadomości. Z uwagą będę śledził kolejne poruszane zagadnienia.

  3. Ja dopiero raczkuję w marketingu…. i nie ukrywam, że sporą część mojej wiedzy posiadam dzięki Tobie. Także pisz, twórz…i dziel się z innymi, mniej doświadczonymi. 🙂

  4. Różnice są duże, dlatego dobrze wiedzieć, co która liczba dokładnie oznacza. A trzeba coraz bardziej analizować zachowania, ponieważ kupujący są coraz bardziej świadomi i coraz trudniej w pełni ocenić, co konkretnie wpłynęło na podjęcie korzystnej dla nas decyzji.

  5. Polecam bardzo mocno skrypty zewnętrze. Sam korzystam z getleada i sprawdza się świetnie. Dobrze również udoskonalić swój system płatności, który powie Ci trochę więcej i dokładnie niż GA.

  6. Świetny blog – przeczytałem dopiero kilka artykułów, a już widzę, że to właśnie to, czego szukałem. Duuużoo konkretnej wiedzy do wykorzystania w działaniach e-marketingowych. Pozdrawiam.

  7. Zrobiłam analizę i muszę przyznać, że jestem zaskoczona.
    Dzięki za fajne informacje!

Sliding Sidebar