Koniec Optymalizatora Witryny

Leave a Reply

Comment as a guest.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 1. Również uważam, że to dobre posunięcie – wszystko będzie w jednym miejscu. Choć nie ukrywam, że będzie brakowało starej wersji 😉

  PS. Bardzo podoba mi się marketinglab.pl – czytelna i przejrzysta strona 😉

 2. Podpisję się pod tym co powiedział mój przedmówca w swoim komentarzu. Scalenie wszystkiego w jedno jest bardzo dobrym posunięciem. Człowiek nie musi się już przełączać między narzędziami, mając teraz praktycznie to co potrzebne pod nosem. Jedyne co mnie troszkę martwi to to, czy funkcjonalnosc pozostanie na tym samym poziomie. Oby tak, to będzie świetnie.

 3. No niestety będzie bardzo brakowało tego narzędzia. Miejmy nadzieję że kiedyś testy wielowymiarowe wrócą bo przy małym wolumenie ruchu testowanie wszystkiego A/B będzie trwało wieki.

  1. Mówiąc krótko – MUSZĄ wrócić 🙂 Teoretycznie można używać do 5 odmian obecnie wiec można testować A/B/C/D/E, ale to i tak nie rozwiązuje do końca problemu bo tutaj też chodzi o kwestie czasu przygotowań wersji. Poza tym nie wiemy jaki element ma największy wpływ na zmiany.

 4. ciekaw jestem jak mam przetestować np. logo czy też top strony pod względem skuteczności na sprzedaż. Czy jest to możliwe i jak tego nie potrafię rozgryźć? Bo identyczne logo jest na każdej podstronie serwisu.

  1. Najprościej to zrobić kopie strony, zmienić logo i testować wersję oryginalną vs wersja z nowym logiem. To najprostsza metoda.

 5. Musze przyznać, że uzależniłem się od tego testowania, odkąd rozgryzłem narzędzie, testowałem wszystko i w możliwie rożnych odmianach. Zasmucił mnie brak testów wielowymiarowych w nowej funkcjonalności, bo właściwie tylko tego używałem i teraz dla mnie narzędzie staje się bezużyteczne, co z tego że wszystko w jednym miejscu.. Wobec tego mam pytanie, czy znacie jakieś dobre ,darmowe sprawdzone narzędzie, które pomagało by testować elementy w witrynie na zasadzie właśnie testów wielowymiarowych z Google website optymalizer?

Sliding Sidebar