Advertising Fundamentals Exam – zdany na 92%

Leave a Reply

Comment as a guest.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  1. Dzięki 🙂

   Niestety, ja się nie doprosiłem. Nie ma ich jeszcze widać do dyspozycji w Polsce. Stare vouchery na GAP nie działają bo sprawdzałem. Na pewno będą ale nie wiem kiedy i dla kogo. Na pewno na pierwszy ogień pójdą agencję i one niech męczą Google bo $50 piechotą nie chodzi (kilka piwek można kupić 😉 )

 1. Gratulacje wyniku 🙂 Co do egzaminu to chętnie poczekam na pierwszy kwartał i wersję Polską, choć snuję już wnioski, że prościej byłoby zdać wersję angielską – w wielu przypadkach przyjaźniej budowane zdania 🙂

  Poziomy to strzał w dziesiątkę. Każdy będzie mógł dopasować poziom do wiedzy jaką aktualnie posiada.

  1. Dziękuję. Język użyty w tym egzaminie był dość prosty. Zdania raczej pojedyncze i jasne. Raczej treść, niektórych była mniej jasna ale tak samo dla Anglika jak i Polaka zapewne 😉

 2. Niestety mi sie nie udalo, tylko 67% . Niestety nie wladam angielskim w takim stopniu, aby wszystko szybko zrozumiec a czasu jak dla mnie wcale nie bylo duzo. Poczekam na wersje PL i sprobuje jeszcze raz…

  Bardzo ciekawe informacje znajduje na tej stronie. Postaram sie wykorzystac info o Google Grants w realu, jezeli znajde osobe prowadzaca na studiach rowniez podejde do GOMC. Jezeli bedzie sukces nie omieszkam poinformowac.

  pozdrawiam

  1. Nic nie szkodzi. Już niedługo będzie po polsku i wtedy na pewno się uda. Szkoda co prawda tych $50 no ale nikt nie mówł, że będzie tanio i łatwo w życiu 😉 Życzę powodzenia w innych przedsięwzięciach 🙂

  2. Advertising Fundamentals Exam zdany na 87%.

   Info o Google Grants też udało się wykorzystać praktycznie i jest już pozytywna weryfikacja od Google dla lokalnej organizacji non-profit. Od 15 lutego startuje kampania GOMC. Wielkie dzięki za info.

   pozdrawiam

 3. Przyłączam się do gratulacji 🙂

  Dla osób, które na co dzień zajmują się linkami sponsorowanym to ciekawa forma sprawdzenia swojej wiedzy.

  W porównaniu do starej wersji GAPa faktycznie więcej mamy pytań odnośnie praktycznych aspektów planowania, ustawiania i optymalizowania kampanii. Cieszy to, że pytania się praktycznie nie powtarzają (u mnie na 120 pytań bodajże tylko raz miałem taką sytuację).

 4. hej, Gratulacje Przemek!
  Czy do nowych egzaminów (certyfikatów) również brane są pod uwagę niezbędne: wielkość wydatków oraz czas prowadzenia konta?

  pozdro.

  1. Dzięki 🙂 Z tego co wiem to tak samo jak w przypadku GAP, ale się upewnię i napiszę w komencie potwierdzenie.

 5. Gratuluję również się mi udało, choć na nieco mniej 🙂 Jak wygenerować taką stronę o zdanym egzaminie?

  1. gratulacje 🙂

   Na stronie do zdawania testów (testcenter)po zalogowaniu się na swoje konto. W poście o egzaminie podałem dokładny link do tej strony.

 6. Gratutulacje Wyniku:)
  Jestem początkujący w świecie AdWords, ale ja również zdałem ten test na 92%:)
  Test zaawansowany z reklamy w sieci wyszukiwania zdałem na 87%:D
  Mój wniosek odnośnie tych testów jest taki że są one stosunkowo łatwe merytorycznie ale progi zdania są bardzo wysokie (nie jak maturalne żałosne 30%). Dużo pytań o drobiazgi i szczegóły.
  Ale po uważnym przestudiowaniu materiałów, które Google udostępnia bez problemu można zdać ten egzamin

  Fildon

 7. Czy do nowych egzaminów (certyfikatów) również brane są pod uwagę niezbędne: wielkość wydatków oraz czas prowadzenia konta?

  Dla indywidualnych GAPów zniesiono wymagany budżet, jakim trzeba obrócić, żeby starać się o certyfikat.

  Podstawa na 86%, rozszerzony na 82% po bandzie 😛

Sliding Sidebar